Study smart

The cost-efficient way to study for medical students. Learn by questions with explanations; customize your study sessions.  Telegram grubuna katıl
iphone

5633

Users joined

7798

Questions added

388735

Questions answered

Curiosmo is the only application where medical students and educators meet

Designed for both educators and students


Customize

Mark questions as hard or easy to study again
 

Collect study reports

Collect study reports; track your development in real time
 

Don't study hard; study smart

Don’t waste time studying the wrong material, follow convenient accounts, always stay ahead


Sell tests, earn money

Sell your tests, earn money
 

Analyze study data

Reach thousands of people. Spread your questions

Advertise your products

Advertise your products at the end of your tests
 

 • 1
  Create an account for free

  Download our software and create an account

 • 2
  Search a test

  Find relevant test using the discover page

 • 3
  Start to study

  Customize the test and start to study nowiphone
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulamayı açıyorum, neden beyaz bir ekranla karşılaşıyorum?

Uygulamayı başlattıktan sonra beyaz bir ekranla karşılaşıyorsanız iOS veya Android sürümünüz ya da cihazınız eski olabilir. Uygulamayı sorunsuz bir şekilde başlatabilmek için iOS sürümünüzün 10.3.1 ve üzerinde, Android sürümünüzün Lollipop (5.0) veya üzerinde; cihazınızın ise iPhone 5 veya daha yeni olması gerekmektedir. Cihazınızın güvenliği için yazılımınızı güncel tutmanız Apple Inc. ve Google LLC tarafından şiddetle önerilmektedir. iOS sürümünüzü güncellemek için bu linkteki basamakları izleyebilirsiniz. Android sürümünüzü güncellemek için bu linkteki basamakları takip edebilirsiniz.

Curiosmo ücretsiz mi?

Curiosmo tüm tıp profesyonellerine katkı sağlamak için ücretsizdir. Daha fazlasını keşfetmek, detaylı istatistiklerden yararlanmak isteyen ve reklam görmek istemeyen kullanıcılarımız için ücretli içerikler ve üyelik modelleri mevcuttur.

İçerikleri kimler oluşturuyor?

Curiosmo'daki içerikler alanında uzman doktorlar tarafından hazırlanır ve Curiosmo moderatörleri tarafından denetlenir ve içerik güncel bilgiler ışığında güncellenir. Eğitmenlerin başvuruları destek verdikleri bilim dallarındaki yetkinlikleri göz önüne alınarak değerlendirilir.

Nasıl eğitmen olurum?

Curiosmo'daki içeriklerin nitelikli ve güncel bilimsel verilere dayalı olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle eğitmenlerimizi değerlendirerek seçiyoruz. Eğitmen olmak için bir Curiosmo hesabı oluşturarak sosyal medyadan ya da destek@curiosmo.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçin. Değerlendirmemizin ardından Curiosmo hesabınız eğitmen statüsüne güncellenir ve içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

Ücretli testlerden ve üyelik modellerinden nasıl faydalanabilirim?

Curiosmo'daki ücretli içerikler iOS ve Android üzerinden uygulama içi satın alma şeklinde sunulmaktadır. Bu uygulamalar üzerinden ücretli içeriklerimize ya da aboneliklerimize sahip olabilirsiniz.

Üyelik planımı nasıl sonlandırabilirim?

Üyelik modelleri iOS ve Android uygulamalırımızla eklenebilir. Aboneliğinizi iOS üzerinden gerçekleştirdiyseniz Apple tarafından hazırlanan aboneliklerinizi görüntüleme, değiştirme veya iptal etme rehberindeki adımları takip ederek sonlandırabilirsiniz. Android üzerinden gerçekleştirilen abonelikler için bu rehbere göz atın.

Bir testi/üyelik modelini yanlışlıkla satın aldım/iptal etmek istiyorum?

Eğer bir testi satın aldıysanız Apple/Google hesabınızın bağlı olduğu adrese bir fatura yollanır. Apple'ın tüketici politikası satın almaları düzenlememize izin vermez. Bu nedenle bu rehberdeki adımları takip ederek Apple destek ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Play Store üzerinden alım yapan kullanıcılar ise Google hesaplarının bağlı olduğu e-posta adresine gelen faturalarındaki "GPA" ile başlayan sipariş kodunu ya da faturanın ekran görüntüsün destek@curiosmo.com'a yollayarak bizden yardım alabilirler. Eğer böyle bir fatura yoksa muhtemelen satın alma gerçekleşmemiştir.

Hesabım neden durduk yere çıkış yapıyor?

Eğer bir hesaba aynı anda iki mobil cihaz veya iki masaüstü cihaz üzerinden giriş yapmaya çalışırsanız ilk giriş yapan cihaza otomatik olarak çıkış yaptırılır. Her kullanıcı yalnızca bir hesaba sahip olabilir ve bir hesap iki kişi arasında paylaşılamaz. Kullanım koşullarımızı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Curiosmo takımı, kullanım koşullarını ihlal ettiği tespit edilen hesapları süresiz dondurma yetkisini saklı tutar.

Reviews

Download latest app

We are constantly updating Curiosmo to provide the best user experience; get the latest version

*iOS 10.0+, Android Mushroom or later *For Windows 10 version 14316.0 or higher, macOS 10.9 or later


Partners & Clients